Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. У цей день ми вшановуємо світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна, віддаємо шану всім воїнам, трудівникам тилу, які відстояли рідну землю, пишаємося їх мужністю та героїзмом.
Ми пам’ятаємо трагічні сторінки історії і сьогодні наш святий обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, оберігати спокій і злагоду у суспільстві, боронити незалежність та суверенітет нашої держави задля майбутнього українського народу, задля світлої пам’яті тих, хто ціною свого життя йшов до перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
На знак скорботи за загиблими у роки Другої світової війни, 22 червня 2020 року в Парку Слави біля меморіалу воїнам-визволителям в місті Ізяславі, відбулася церемонія покладання квітів до меморіалу, в якій взяли участь представники громадськості, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, трудових колективів підприємств, установ та організацій міста, а також жителі міста Ізяслава.
Хвилиною мовчання керівники району та міста і всі присутні вшанували пам’ять жертв війни в Україні. У церемоніальних заходах прийняли участь і представники ДП «Ізяславський лісгосп» на чолі з Сергієм Кутасєвічем.
Ми низько схиляємо голови перед усіма загиблими.
Слава їм, вічна і світла пам’ять!


Прес-служба ДП «Ізяславський лісгосп»

Ви можете поширити цю новину:
 

No comments yet.

ADD YOUR COMMENT:
reset all fields

Статті/сторінки

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina