Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

Відведення лісосік
Одним з важливих завдань лісівників Ізяславщини є підвищення стійкості та продуктивності деревостанів, збереження біорізноманіття лісів, їх оздоровлення і посилення захисних, санітарно-гігієнічних, оздоровчих та інших функцій. Для підтримання лісів у належному стані проводяться рубки формування та оздоровлення лісів. Для проведення зазначених видів рубок спочатку необхідно виконати ряд робіт, а отже сформувати план-графік відведення лісосік у рубки.
Аналізуючи матеріали лісовпорядкування та матеріали обстеження, що проводяться постійними лісокористувачами та власниками лісів, планується обсяг робіт та визначаються площі, що мають першочергово увійти до лісосічного фонду. При огляді вибраних ділянок визначається доцільність проведення запланованих заходів. Встановлюються візири та за допомогою системи координат визначається площа ділянки. Для швидкого і чіткого визначення меж ділянок і побудови планів-схем використовується геодезичне обладнання. Інструментами, що використовуються при відводі лісосік є мірна вилка, використовується для вимірювання діаметра стовбурів дерев, висотомір, сокира, фарба і маркери.


На сайті ДП «Ізяславський лісгосп» (http://www.idlg.com.ua/vidkryti-dani/) громадяни мають можливість ознайомитися з переліком лісорубних квитків на заготівлю деревини для того, щоб перевірити законність здійснення рубок.

Прес-служба ДП “Ізяславський лісгосп”

Ви можете поширити цю новину:
 

No comments yet.

ADD YOUR COMMENT:
reset all fields

Статті/сторінки

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina