Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

Вшанували ветерана лісової галузі

16.07.2020 року начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Пешко Петро Степанович, голова Хмельницької обласної профспілки працівників лісового господарства Лісовий Віталій Митрофанович, голова Ізяславської районної державної адміністрації Хмельницької області Федорчук Іван Борисович, голова Ізяславської районної ради Хмельницької області Шлегель Сергій Вадимович, міський голова м. Ізяслава Корнійчук Валентина Іванівна, колеги по роботі, друзі привітали із виходом на заслужений багатьма роками відпочинок директора ДП «Ізяславський лісгосп» Курельчука Петра Івановича.

Курельчук Петро Іванович народився в селі Жовтневе Олевського району Житомирської області 03 липня 1951 року.
В 1966 році після закінчення 8-річної школи вступив до Малинського лісотехнічного технікуму, який закінчив в 1970 році і був направлений на роботу в Західно-Сибірське лісовпорядкувальне підприємство
м. Новосибірська. З травня 1970 року по травень 1973 року проходив строкову службу на Тихоокеанському військово-морському флоті.
З червня 1973 року по березень 1974 року працював техніком-лісоводом Городницького лісгоспзагу Житомирської області. З березня 1974 року по листопад 2001 року працював в Славутському держлісгоспі на посадах майстра лісу, інженера лісових культур, лісничого, з квітня 1986 року -головним лісничим. Без відриву від виробництва у 1979 році закінчив Українську сільськогосподарську академію за спеціальністю – лісове господарство.
З 19 листопада 2001 року за поданням тодішнього генерального директора Хмельницького державного лісогосподарського об’єднання «Хмельницькліс» Віталія Митрофановича Лісового наказом Голови Державного комітету лісового господарства України призначений директором державного підприємства «Ізяславське лісове господарство» де працював по даний час.
Нагороджений Почесною Грамотою Верховної Ради України, Грамотами Державного агентства лісових ресурсів України, Хмельницької обласної державної адміністрації та обласної ради, Ізяславської районної державної адміністрації та Ізяславської районної ради, Ізяславської міської ради. Обирався неодноразово депутатом Славутської та Ізяславської районних рад, член виконкому Ізяславської міської ради.
Відмінник лісового господарства України. Загальний трудовий стаж – 54 роки, у лісовому господарстві – 47 років.
За час роботи в лісовій галузі Петро Іванович не тільки зарекомендував себе досвідченим та кваліфікованим спеціалістом, але й виховував, наставляв на правильний шлях не одне покоління молодих працівників, робив усе для того, щоб донести те, що основна місія кожного – служіння інтересам народу та держави.
За період роботи Курельчука Петра Івановича підприємство стало комплексним та багатопрофільним, тут займаються лісорозведенням, доглядом за лісовими культурами, охороною та захистом лісів, переробкою деревини, вирощуванням декоративного посадкового матеріалу. На території підприємства запрацювала теплиця, у якій вирощують сіянці модрини, ялини, дуба, проводять живцювання декоративних рослин.
Петру Івановичу вручили почесні грамоти, цінні подарунки та сувеніри, на адресу ветерана було сказано багато теплих слів подяки за довгу сумліну працю, виховання молоді в дусі професійних традицій, активну участь у громадському житті країни.
У вітальних словах присутні подякували ветерану за наполегливу та багаторічну працю і побажали довгих років життя, радості від дітей та онуків, а також мирного неба над головою.
Удачі Вам, Петре Івановичу, на заслуженому відпочинку, насолоджуйтесь життям! Спасибі Вам за те, що найкращі роки свого життя присвятили нелегкій роботі у лісовій галузі, з честю і гідністю виконували поставлені перед вами завдання, завжди були прикладом для колег.

 

 

Прес-служба ДП «Ізяславський лісгосп»

Ви можете поширити цю новину:
 

No comments yet.

ADD YOUR COMMENT:
reset all fields

Статті/сторінки

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina